«اولین تورنمایشگاهی کانون بانوان بازرگان قم، 24 آبان برگزارشد.»

نمایشگاه ویترینی دائمی اتاق بازرگانی قم، فضایی نشان دهنده از ظرفیتهای صنعتی و تولیدی استان قم می باشد که در شهرک صنعتی شکوهیه شروع به کار نموده است.

در این نمایشگاه محصولاتی از واحد های تولیدی مختلف و بطور دائمی با هدف معرفی توانمندیهای تولیدی استان به نمایش گذاشته شده است تا بتوان با معرفی هرچه بهتر تولیدات استان، در راستای افزایش تجارت ملی و بین المللی گام های موثری برداشت.

به منظور آشنایی بانوان، تور نمایشگاهی برای اعضاء کانون زنان بازرگان قم، برنامه ریزی و اجرا شد تا زمینه تعاملات زیادتری فراهم گردد.

در این تور، حضور مغتنم سرکار خانم دکتر صدیق مشاور اموربانوان استانداری که بادیدگاهی روشن و دقیق در مورد نمایشگاه و اشتغال زایی بانوان مواردی را مطرح و مقرر شد در جلسات اصلی کانون پیگیری لازم صورت پذیرد.

در این نمایشگاه واحدهای صنایع فلزی، برق و الکترونیک صنایع شیمیایی و سلولزی، صنایع نساجی، چرم و کفش، صنایع غذایی دارویی و بهداشتی و همچنین نمایندگان خوشه‌های صنعتی حضور دارند.

این برنامه با حضور هیئت مدیره وبرخی اعضاء کانون شامل بازدید از نمایشگاه ویترینی، کارخانه آریاناپلاست و مذاکره جمعی همراه بود.
گفتنی است این تور از ساعت 9 الی 12 اجراء گردید/پایان خبر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس