صبح روز پنجشنبه اعضاء هیأت رئیسه انجمن جوانان کارآفرین استان با هدف بررسی سرمایه‌گذاریها و طرح‌های صنعتی و توانمندیهای تولیدی استان از نمایشگاه دائمی ویترینی استان قم بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق قم در این بازدید شرح کاملی از حدود 140 واحد شرکت کننده نمایشگاه در بخش‌های برق و الکترونیک/ صنایع غذایی / نساجی / شیمیایی و معدنی که از واحدهای شاخص استان هستند توسط مسئول نمایشگاه ارائه گردید.

این بازدید با نظر مثبت مراجعه‌کنندگان همراه بود و سپس از واحد صنایع پلاستیک مرکز که مستقر در نمایشگاه بود با هماهنگی قبلی بازدید میدانی بعل آمد.

گفتنی است نمایشگاه مزبور که در میدان اصلی شهرک صنعتی شکوهیه (مخابرات) ایجاد شده است و از مهرماه سال جاری فعالیت خود را شروع کرده و همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۵ پذیرای بازدیدکنندگان از بخش‌های مختلف جامعه و واحدهای صنعتی میباشد و علاقمندان می توانند با تماس با مسئول مقیم در نمایشگاه شخصاً و یا گروهی در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

پیش بینی می شود این اقدامات موجب رشد و توسعه سرمایه گذاری های مرکب و متواتر خواهد شد.

فعالین محترم اقتصادی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به روابط عمومی اتاق بازرگانی قم آقای میرمحمدی بشماره 09122538970 و یا مسئول نمایشگاه سرکار خانم اسحاقی به شماره 09102812285 تماس حاصل نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس