دیدار با استاندار


به منظور بررسی مشکلات اقتصادی و ارائه راهکارها و راه حل های مناسب در جهت بهبود و رشد و توسعه صنعت استان دیدار ابوالفضل خاکی رئیس اتاق بازرگانی قم با استاندار محترم سردار شاهچراغی روز چهارشنبه دهم آذر ماه در محل دفتر استاندار صورت پذیرفت.

به گزارس روابط عمومی اتاق بازرگانی در این دیدار ابوالفضل خاکی ضمن مطرح کردن مسائل در حوزه صنعت، معدن و کشاورزی استان قم خواستار تسهیل روند سرمایه‌گذاری در استان قم شد

وی در این راستا پیشنهاد نمود طی جلسه ای با حضور فعالین اقتصادی استان و کارآفرینان با تجربه و همچنین استاندار محترم مشکلات بنگاههای اقتصادی به صورت کارشناسی جمع بندی گردد و همچنین تصمیمات لازم در خصوص رفع این مشکلات صورت پذیرد.

وی همچنین در خصوص مسائل و مشکلات سایت نمایشگاهی بین المللی استان مواردی را مطرح نمود و مقرر شد جلسه ای با حضور استاندار محترم و اعضاء هیات رئیسه نمایشگاه در محل شهر نمایشگاهی استان صورت پذیرد.

در این نشست استاندار ضمن تاکید بر رفع مشکلات و موانع تولید در استان خواستار ارتباط موثر و همه جانبه اتاق بازرگانی و مراکز تصمیم گیر دولتی شد که مقرر گردید در این راستا از سوی اتاق بازرگانی دیدار هیئت رئیسه اتاق با استاندار محترم هماهنگ گرددِ.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس