دیدار هیأت رئیسه اتاق بازرگانی با استاندار


سردار شاهچراغی استاندار قم صبح امروز در نشست با هیأت رئیسه اتاق بازرگانی قم گفت: حمایت از تولید باید در اولویت مدیران باشد
استاندار قم اظهار داشت: امور تولیدکنندگان در استان نباید بر روی زمین بماند ضمن اینکه رفع موانع برای افتتاح و بهره برداری از پروژه نمایشگاه بین المللی در قم ضرورت ویژه دارد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی قم سید محمد تقی شاهچراغی گفت: در تلاش هستم تا به صورت کارشناسی شده، توقعات تولیدکنندگان را برطرف کنیم و با توجه به اینکه بخش خصوصی ظرفیت مطلوبتری نسبت به رشد و توسعه اقتصادی در استان و کشور دارد باید با کمک بخش خصوصی سرمایه گذاری در زمینه های مختلف انجام پذیرد.

استاندار در جمع تولیدکنندگان استان تصریح کرد: خدمت به مردم توفیق اجباری است و بنده همواره اشرافیت بر مسائل مختلف صنعت را از گذشته در استان داشته‌ام لذا با هدف افزایش ثروت برای استان برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت را تا حصول نتیجه پیگیری میکنیم و این مسئله نیز با حمایت از کار، تولید و ایجاد اشتغال مولد امکان پذیر خواهد بود.

وی ادامه داد: استان قم ملاحظاتی را در بخش هایی از جمله مسئله محیط زیست و آب دارد که توسعه با توجه به مسائل مربوط به این دو نکته در استان در زمینه های مختلف تولید مشکلی ندارد و باید ادامه دار باشد.

شاهچراغی بیان داشت: برخی مسائل پیش آمده برای تولیدکنندگان مربوط به مدیران دستگاه‌ها یا نیروهای آنها است لذا سازمان‌ها باید با نگاه سرعت گرفتن امور تولیدکنندگان و صنعتگران آنها را حمایت کنند و ما نیز این مسئله را رصد و پیگیری خواهیم کرد و نمی گذاریم مسئله ا‌ی در این زمینه مغفول شود و امور آنها بر روی زمین بماند.

شاهچراغی در پایان تأکید داشت: راه اندازی نمایشگاه دائمی بین المللی در استان قم یک ضرورت است و چنین مسائلی را میتوانیم با استفاده از ظرفیت برگزاری منظم جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با حضور دستگاه های مرتبط شاهد رفع موانع موجود باشیم.

ابوالفضل خاکی رئیس اتاق بازرگانی قم گفت: ایجاد اشتغال مولد کلید حل مشکلات کشور است.

عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه اشتغال کلید حل مشکلات کشور است گفت: همکاری و هم افزایی مدیران در رفع موانع تولید ضروری است.

به گزارش روابط عمومی، ابوالفضل خاکی در دیدار اعضای هیئت رئیسه اتاق بازرگانی با استاندار با بیان اینکه تشکل‌های بخش خصوصی علاقه زیادی به حل مشکلات تولید و در نتیجه رشد و توسعه واحد های صنعتی در استان دارند ابراز امیدواری کرد این دیدار به زودی با حضور تولیدکنندگان در اتاق بازرگانی نیز انجام شود خاکی تصریح کرد: اتاق بازرگانی قم ارتباط های خوبی با دستگاهها و تشکل های اقتصادی در استان قم دارد و با برگزاری جلسات مختلف سعی در همکاری و هم افزایی برای رفع مشکلات استان را در اولویت دارد.

رئیس اتاق بازرگانی قم با اشاره به اینکه در استان مدیران دولتی با تعامل بیشتری مشکلات و مسائل تولیدکنندگان را نسبت به سایر استانها رفع می نمایند افزود: اگر مسائلی در استان ایجاد شود با تعامل مدیران در جلسات کارشناسی مباحث پس از طرح و بررسی با راهکار مناسبت مرتفع میگردد.

وی ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش مدیران برخی کارشناسان که در سطح ادارات با کج سلیقگی و عدم آگاهی باعث ایجاد ناراحتی و دلسردی در مدیران بخش خصوصی میشوند را با آموزش صحیح و تذکرات کتبی، اهمیت رشد و توسعه فضای اقتصادی استان و همچنین تولید و افزایش اشتغال در استان را تسریع بخشد.

خاکی معتقد است: تولیدکنندگان همیشه پشتیبان دولت بوده اند و همیشه در سنگر خدمت به مردم قرار داشته‌اند او گفت: تنها خواسته ما در ایامی که خیلی از تولید کنندگان از شیوع کرونا در کشور متضرر شدند همکاری معنوی و واقعی مدیران دستگاه‌های دولتی است و طبیعتاً با توجه به وضعیت جامعه تقاضای دیگری نداریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس