هیئت رئیسه


جلسه هیئت رئیسه اتاق بازرگانی با حضور اعضا مورخ ۲ خرداد ۱۴۰۱ در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی تشکیل گردید

به گزارش روابط عمومی ابوالفضل خاکی عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: امروز در کشور با وجود تاثیر تحریم‌ها و جنگ روسیه و اوکراین در زمینه تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم کمبودها به سرعت مدیریت شده و با مورد خاصی مواجه نیستیم، در حالی که بسیاری از کشورها حتی کشورهای اروپایی اکنون در تامین برخی اقلام با مشکل مواجه شدند.
شرایط حاضر باعث ایجاد ناامنی در بازار جهانی غذا به خصوص در خاورمیانه خواهد شد زیرا این کشورها بخش زیادی از نیاز غلات خود را از دو کشور روسیه و اوکراین تامین می کنند و با طولانی شدن جنگ امنیت غذایی، بیشتر به خطر خواهد افتاد.

رئیس اتاق بازرگانی قم در بخش دیگری از جلسه سیاست های عمومی اتاق بازرگانی ایران و نحوه بهره گیری از ظرفیت های بخش دولتی را مورد تاکید قرار داد و در این خصوص مطالبی را به صورت تحلیلی مطرح و سیاست های بازرگانی قم را در قالب اهداف کلی اتاق ایران تبیین نمود.

در بخشی از نشست هیئت رئیسه اتاق بازرگانی قم گزارش عملکرد کانون زنان توسط خانم خزاعی ارائه شد و مقرر گردید ایجاد همایش سراسری کانون زنان کشور در نیمه دوم شهریور به میزبانی قم برگزار گردد.

همچنین مصوب گردید با دعوت از بازرگانان شمال عراق در قالب یک تور تجاری با هدف بازدید از فعالیت های اقتصادی استان و نمایشگاه ویترینی به میزبانی اتاق بازرگانی تهران ۳روز برنامه‌ریزی به عمل آید و کانون مقدمات اجرایی این تور را فراهم آورد

در پایان ابوالفضل خاکی ضمن جمع بندی مباحث ابراز امیدواری نمود باتوجه به گسترش و توسعه واحدهای تولیدی استان در شهرک های صنعتی تمامی واحدهای تولیدی که در سال‌های اخیر در روند تعطیلی قرار گرفته اند با تلاش دستگاه‌های اجرایی استان و اتاق بازرگانی به عنوان بزرگترین پارلمان بخش خصوصی باید به زودی به چرخه فعالیت بازگردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس