هیأت تجاری


با توجه علاقمندی تیم تجاری عراق که در یک سفر دو روزه به استان قم با هدف شناخت و ارتباط با واحدهای صنعتی استان و در آینده حضور پیوسته آنها در تبادلات تجاری از سوی اتاق بازرگانی ۳ برنامه بازدید تدارک دیده شد تا علاوه بر نمایشگاه ویترینی استان از خطوط تولید واحدهای شاخص و متناسب با تخصص اعضا این برنامه برگزار گردد.

به گزارش روابط عمومی اتاق یکی از واحدهای منتخب صنایع پارس سیلیکون تولید کننده انواع محصولات مورد نیاز نوزادان در زمینه تغذیه و رشد آنها نظیر شیشه شیر، سرشیشه و وسایل بهداشتی نوزاد مورد بازدید تجار قرار گرفت.

در این بازدید اطلاعات جامعی از واحد تولیدی از سوی مدیرعامل و اعضای گروه ارائه گردید

این واحد که از تکنولوژی ” های تک” در فرایند تولیدات استرلیزه خود برخوردار است و با ظرفیت تولید اسمی ۵۶٠٠ تن و تعداد ١٠٠ نفر اشتغالزایی در شهرک صنعتی شکوهیه قم مستقر شده و تولیدات استاندارد شده خود را در شبکه توزیع داخلی و صادرات به ویژه کشورهای منطقه توزیع می نماید.

قیمت های رقابتی این شرکت بنا به گفته مدیرعامل در مقایسه با شرکت های رقیب در کشور ترکیه انعطاف‌پذیر بوده و بر حسب پذیرش سفارش برچسب‌ها و قالب از سوی خریداران تولیدات متنوع خود را انجام میدهد که مورد استقبال قرار گرفته است و موجب شده تا شرکت در سطح مطلوبی حضور حداکثری در بازار را از خود نمایش دهد.

پس از ارائه اطلاعات، احدی از اعضا راجع به یک محموله سفارشی با قالب و برچسب عربی درخواست نمود که مقرر شد چنانچه حجم سفارش دارای توجیه اقتصادی باشد طراحی لازم صورت گیرد.

در پایان از خط تولید بازدید به عمل آمد و از ویژگی ها و جزئیات واحد اطلاعاتی بیان گردید و کیفیت تولید و کار با دقت نظر مورد توجه بازدیدکنندگان واقع گردید.

گفتنی است این واحد تولیدی، مجوز های لازم از مراکز نظارتی وزارت بهداشت، موسسه استاندارد و سایر موسسات بازرسی کننده برخوردار بوده و گواهینامه بین المللی کیفیت را از ابتدای تولید تاکنون دریافت نموده و بروزرسانی داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس