هیأت تجاری


در برنامه چهارم بازدید هیات تجاری عراق از کارخانه صنایع غذایی شیرینی شکلات مرسا توسط دکتر عموری رئیس اتاق بازرگانی اهواز مطرح شد: تحول تکنولوژی و گرایش بازار صادراتی در صنایع استان قم قابل توجه است

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی این کارخانه با ظرفیت تولیدی ١٠٠٠ تن سالانه و تعداد اشتغال زایی ٧۵ نفر انواع محصولات شیرینی شکلات با هدفگیری بازارهای صادراتی، شرایط ویژه ای برای بازرگانان را فراهم نموده است.

این مجموعه با استفاده از بسته بندی های ویژه صادراتی با ترکیب مواد سلولزی کاغذ، مواد پلاستیکی با روکش های پلی اتیلن و ورق های آلومینیومی و ظروف کریستال ورق های شفاف (پلی استایرن) به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در صنایع شیرینی و شکلات کشور شناخته می شود.

این واحد تولیدی با استفاده از فرمولاسیون ترکیبات مواد غذایی شیر، کاکائو، شکر، افزودنی‌های طعم بخش، نرم کننده های محصولات شیرینی و شکلات با هدف افزایش ماندگاری محصول را ایجاد کرده است.

این واحد صنعتی توانسته قطعه مهمی از بازار مصرف محصولات در کشور را به خود اختصاص دهد.

در جریان بازدید از این واحد رئیس اتاق بازرگانی اهواز از تحول تکنولوژی و گرایش به بازارهای صادراتی در صنایع استان قم نام برد و توسعه کمی و کیفی صنایع را در این منطقه قابل توجه دانست.

این کارخانه در شهرک صنعتی شکوهیه قم واقع شده و علاوه بر محصولات شیرینی و شکلات در حوزه صنایع آجیل و تنقلات طرح توسعه خود را به اجرا در آورده و ادامه خواهند داد.

نام تجاری این شرکت مرسا و ترکیب مالکیت آن به طور کامل از بخش خصوصی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس