هفتمین تور بازدید صنعتی کانون بانوان بازرگان استان قم در سال ١۴٠١ روز دوشنبه مورخ ١۶ خرداد ماه انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی روز دوشنبه مورخ ١۶ خرداد ماه این کانون از بخش‌های مختلف مزرعه فدک به مدیریت آقای بلند نظر بازدید بعمل آورد.

این بازدید با هدف ایجاد بستری برای آشنایی، گفت‌وگو و تبادل تجربه بین سیاست‏‌گذاران، مدیران و مشاوران و علاقه‏‌مندان این حوزه از بخش‌های مختلف تولیدات و توانمندی‌های صنعتی و کشاورزی این مجموعه تا انتقال تجربه شکل گرفته است.

در ادامه برنامه های کانون زنان بازرگان استان بانوان فعال اقتصادی که همواره در امور خیر و رسالت های اجتماعی پیش قدم بوده اند از مرکز بهزیستی کوثر بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم در این دیدار که اعضای کانون حضور داشتند و به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه سلام الله و دهه کرامت انجام گرفت مسئول مرکز ضمن معرفی کرد مسئولین و شرح وظایف خدمات مجموعه ها از برگزاری برنامه های هنری در تابستان برای نوجوانان این مرکز خبر داد و مقرر شد از ظرفیت اساتید کانون زنان بازرگان استان قم در این کلاس ها استفاده شود.

رزا خزاعی رئیس کانون زنان بازرگان در این نشست گفت: اشتغال این افراد همواره یکی از دغدغه‌های سازمان بهزیستی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه در عرصه تولید و اشتغال فعالان اقتصادی در کشور نقش مهم و بسیار ویژه ای را ایفا می کنند، تصریح کرد: می توان از ظرفیت های معلولین در اشتغال و تولید و بخش‌های مختلف اقتصاد استفاده کرد.

در ادامه جریان هفتمین تور کانون بانوان بازرگان استان روز دوشنبه مورخ ١۶ خرداد ماه از واحد صنعتی تولید کارتن کویر اتحاد بازدید بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی خط تولیدی کارخانه از ابتدا دریافت ورق و مواد اولیه خام تا فرایند های آماده سازی ورق های صنعتی چاپ و تکمیل آن مورد بازدید و توجه بازرگانان و تولیدکنندگان حاضر قرار گرفت.

این کارخانه که با دستگاه های چاپ مدرن، تنوع در طراحی و پذیرش سفارشات از مقیاس پایین تا ظرفیت های تولیدی بزرگ یکی از مهم‌ترین واحدهای کارتن سازی استان محسوب می شود با ظرفیت ١١٠٠٠ تن در سال فعالیت می کند.

این مجموعه در تامین کالای بسته بندی برای مصرف داخلی و صادراتی گام های مهمی را در دو سال اخیر پیموده است.

این واحد تولیدی ١١۵ نفر اشتغالزایی داشته و توسط ابوالفضل خاکی مدیریت می گردد

در این برنامه رئیس کانون زنان با ارزیابی مثبت از روند فعالیت این واحد، اظهار امیدواری نمودند با مشاهده ظرفیت های این مجموعه و معرفی این گونه واحدهای صنعتی در استان به استانهای دیگر در جلسات ملی کانون زنان رونق اقتصادی و اشتغالزایی در استان را ایجاد نمود.

وی بیان داشت: در این خصوص مذاکراتی صورت پذیرفت و مقرر شد در انتقال تجربه های مدیریتی همکاری لازم آموزشی با مجموعه صورت پذیرد.

ابوالفضل خاکی رئیس اتاق بازرگانی قم در حاشيه این بازدید بیان داشت با حمایت از کانون بانوان استان به دنبال نقش آفرینی بانوان فعال و موفق در عرصه‌های مدیریتی هستیم.

رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی استان قم اظهار داشت: از پتانسیل شهر نمایشگاهی استان نیز می‌توان برای معرفی ظرفیت های کانون زنان بهره‌گیری نمود و با استقرار مجموعه کانون زنان در بخشی از این نمایشگاه ظرفیت مطلوبی در ارائه خدمات کانون زنان استان و حتی کانون بانوان بازرگان کشور را ایجاد نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس