برگزاری نمایشگاه اختصاصی توانمندی های تولیدی صادراتی بانوان ایران در قم

در جلسه هیئت رئیسه کانون زنان بازرگان استان بررسی شد: نمایشگاه تخصصی توانمندی های بانوان بازرگان در قم برگزار شود

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی جلسه هیئت مدیره کانون زنان بازرگان روز سه شنبه مورخ ۲۸ تیرماه در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی با حضور حداکثری اعضا تشکیل گردید.

در این جلسه از سوی اعضای کانون ضرورت دیدار با مقام عالی استان مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد این پیشنهاد به صورت مکتوب به حوزه دفتر استاندار محترم ارسال گردد تا در صورت صلاحدید تعیین زمان جلسه، اهم مباحث قابل طرح طی یک جلسه کارشناسی با حضور اعضا کانون مورد بحث و بررسی نهایی قرار گیرد.

همچنین مقرر گردید پس از رهنمودها و خط‌مشی‌های استاندار محترم هر یک از موارد مصوب شده تا حصول نتیجه پیگیری و میزان اثربخشی این مصوبات به صورت مکتوب به استانداری ارسال گردد.

در بخش دیگری از این جلسه ریاست کانون گزارشی از روند پیگیری ثبت کانون زنان بازرگان استان به اعضا ارائه داد و تاکیدات لازم در خصوص تسریع فرآیند ثبت صورت گرفت.

خزاعی همچنین در راستای ارتقاء سطح پیگیری و رسیدگی به نحوه آموزش بانوان و دختران حاضر در بهزیستی از حضور فعال کانون زنان در این عرصه خبر داد و افزود: در راستای مسئولیت های اجتماعی کانون این امر در اواخر سال گذشته در دستور کار کانون زنان قرار گرفت و در حال حاضر نتایج مطلوبی را به همراه داشته است

در بخش دیگری از این جلسه با تأکید بر لزوم برقراری جلسات B2B به صورت مجازی و حضوری بین کارفرمایان تولید کننده عضو کانون با فعالین اقتصادی و صاحبان کسب و کارهای مرتبط در کشور، مقرر شد جهت افزایش بهره وری تولید و آمار صادرات فرا استانی در مرحله‌ی اول برنامه ریزی لازم برای مشخص نمودن ظرفیت های موجود در کانون و در مرحله دوم شناسایی صاحبان بنگاه‌های اقتصادی مرتبط صورت پذیرد.
این راستا همچنین مصوب گردید از ظرفیت‌های اتاق های بازرگانی سراسر کشور در تحقق این موضوع بهره گیری شود

در پایان این جلسه رزا خزاعی از برگزاری نمایشگاه توانمندی های بانوان بازرگان ایران در استان قم خبر داد و بیان کرد پس از هماهنگی لازم با کانون زنان بازرگان ایران نحوه اجرایی این نمایشگاه طی برنامه‌ای به سایر کانون‌های سراسر کشور اعلام و پس از ثبت نام بنگاه های اقتصادی سایر استان ها زمان برگزاری نمایشگاه به صورت رسمی اعلام شد خواهد شد.

گفتنی است پس از جلسه بازدید اعضاء کانون از
شهر باستانی قلی درویش، گنبد سبز، خانه زند و بازار تیمچه صورت گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس