جلسه کارشناسی شورای گفتگو با موضوع صدور سند بیش از یکصد واحد مستقر در جاده قدیم قم تهران مورخ ۳ مرداد ماه در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی با حضور اعضا تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی در این جلسه مطالبه بخش خصوصی در رابطه با تعیین ضرب الاجل یک ماه توسط استاندار محترم در جلسه ۵۱ شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان قم مطرح و از سوی اداره کل راه و شهرسازی اعلام گردید پرونده به کارگروه حفاظت منافع بیت المال ارجاع گردیده و راه و شهرسازی در انتظار اعلام نتایج آن می باشد.

در این جلسه تصویب شد نماینده بخش خصوصی در شورای مزبور حضور داشته تا فرایند صدور سند تسریع بخشد.

همچنین مالکین اولیه که بر زمین های تحت تصرف دارای حکم قضایی می باشند در یک جلسه توافقی با هیئت مدیره انجمن کارخانجات جاده قدیم قم تهران حضور یافته و نتایج آن برای پیش بینی در تفاهم نامه به اداره کل راه و شهرسازی اعلام گردد.

گفتنی است پرونده صدور سند برای کارخانجات مزبور با سابقه ای بیش از ۳۰ سال میباشد و انتظار می رود نتایج آن به صورت عادلانه هرچه سریعتر مشخص گردد تا واحدهای تولیدی مستقر که نیاز به بازسازی ماشین آلات برای افزایش تولید و صادرات را دارند، صدور سند ثبتی ضمن ایجاد انگیزه برای کارفرمایان این فرایند را به نتیجه مطلوب برساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس