جلسه هیات مدیره کانون زنان بازرگان استان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ با حضور اعضا و به ریاست سرکار خانم خزاعی در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی در این جلسه رزا خزاعی رئیس کانون زنان استان از برگزاری نشست های استانی کانون های زنان سراسر کشور در ماه‌های آتی خبر داد و گفت: این نشست به میزبانی کانون زنان بازرگان قم در صورت موافقت هیأت رئیسه اتاق بازرگانی در محل ساختمان جدید اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.

وی همچنین درخصوص برگزاری تورهای تجاری اعضای کانون برای حضور در نمایشگاه های کشورهای همسایه توضیحاتی را ارائه و در مورد مذاکره برای دریافت خدمات و تخفیف های ویژه بانوان و همچنین ایجاد فضایی در اولین فرصت پیش رو ” نمایشگاه مشترک ایران و ازبکستان” که در ماه های آتی در ازبکستان برگزار میگردد مطالبی را مطرح نمود.

دکتر خزاعی همچنین در خصوص انعقاد تفاهم نامه با اتاق مشترک ایران و قطر، به منظور شرکت در نمایشگاههای بین المللی کشور قطر گزارشی ارائه نمود.

در پایان این جلسه با تاکید بر بازدید اعضای کانون از شرکت های تولیدی صنعتی و همچنین معادن استان مقرر شد این بازدید ها به صورت دوره ای در هر ماه اجرایی گردد.

یادآور می‌شود پیش از این اعضاء کانون زنان طی دو مرحله از نمایشگاه ویترینی استان و همچنین معدن ونارچ ایران بازدید به عمل آوردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس