جلسه کانون زنان بازرگانی استان با حضور اعضاء روز چهارشنبه مورخ 7 مهر ماه در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی تشکیل گردید در این جلسه در راستای هم افزایی در بهبود کسب و‌کارهای این قشر فعال در مورد تسهیل عضویت بانوان در کانون مواردی به بحث و بررسی گذاشته شد.

در ادامه جلسه سرکار خانم نداف نیا رئیس کانون زنان بازرگان استان از ارائه خدمات ویژه به دارنده کارت مخصوص کانون خبر داد و افزود در برنامه های پیش رو پیشنهاد میشود به صورت مدون هر هفته تور بازدید از نمایشگاه ویترینی دائمی اتاق بازرگانی که اخیراً افتتاح گردیده در دستور کار قرار گیرد که این پیشنهاد مورد استقبال اعضاء قرار گرفت و مقرر شد برنامه ریزی لازم برای این بازدیده ها صورت پذیرد و در جلسه بعد گزارشی از اولین حضور بانوان بازرگان استان در محل نمایشگاه ویترینی به اعضاأ ارائه گردد.

در بخش دیگری از این جلسه در خصوص امکان دریافت مشاوره های مربوط به طرح های توسعه ای از کلینیک کسب و کار مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

در جلسه کانون زنان قم دیدار با استاندار محترم استان و استفاده از رهنمود های ایشان، امکان عضویت در کمیسیون های تخصصی اتاق ایران و دیدار با خانم دکتر مقیمی رئیس کانون ملی زنان بازرگان ایران در دستور کار قرار گرفت و مصوب شد تا هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

روابط عمومی اتاق بازرگانی قم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس