ثبت گره همدلی توسط جناب آقای ابوالفضل رجبیان


ثبت گره همدلی توسط جناب آقای ابوالفضل رجبیان رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف استان قم در نمایشگاه اکسپو دبی مورخ ٠۱/٠۱/ ۱۴۰۱ صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ابوالفضل رجبیان عضو هیات نمایندگان اتاق قم و ایران در نوروز سال جدید از نمایشگاه اکسپو دبی به منظور بررسی آخرین وضعیت پاویون ایران در این نمایشگاه به کشور امارات سفر کرد. او که به همراه تعدادی از تجار ایرانی از سالنهای فرش ایران با مدیریت استان قم بازدید به عمل آورد ضمن تشکر از همراهی متولیان فرش استان برای برپایی این پاویون در اکسپو دبی از حضور فعال تولید کنندگان فرش دستباف در نمایشگاههای داخلی و خارجی خبر داد و این اقدامات را از موثر ترین راه ها برای معرفی فرش درجه یک تمام ابریشم دستباف ایران به سراسر جهان عنوان نمود.

وی ابراز امیدواری داشت با مسیر جدید تعریف شده توسط تاجران و تولیدکنندگان فرش دستباف شاهد افزایش صادرات در این خواهیم بود چرا که کیفیت فرش دستباف ایران به خصوص قم برای دنیا تعریف شده است و حضور در نمایشگاه ها موجب ارتباط مستقیم مصرف کنندگان و علاقمندان به فرش دستباف با تولیدکنندگان مختلف و به خصوص مدیران شرکت‌های به نام و مطرح استان در دنیا میگردد.

رجبیان در حاشیه بازدید از پاویون ایران باثبت گره همدلی بر روی فرشی که قرار است به موزه اکسپو 2020 دبی اهدا شود نام خود را در زمره شخصیت‌هایی که این فرش را گره زدند در دفتر مربوطه ثبت کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس