در راستای حل مشکلات بیمه‌ای کارفرمایان اقتصادی کمیته کارگروه سه جانبه سازمان بازرسی، اتاق بازرگانی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با حضور بخشی از کارآفرینان و تشکل‌های صنعتی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی با توجه به مصوبه نشست اخیر ریاست سازمان بازرسی با هیئت رئیسه اتاق بازرگانی مبنی بر طرح موضوعات به صورت دسته‌بندی و گام به گام این جلسه با سه دستور و به ریاست ابوالفضل خاکی رئیس اتاق بازرگانی در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی برگزار شد.

بخش اول: ارزیابی مستحدثات در زمان نقل و انتقالات
بخش دوم: برخورد غیر کارشناسی موسسه حسابرسی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی مرکز که بدون ارتباط منسجم با تامین اجتماعی استان ها با ورود فراتر به حساب های کارفرمایان بعد از گذشت چند سال پس از بررسی و اعمال کنترل های بی رویه موجب تشدید مشکلات کارآفرینان علیرغم ممنوعیت های ستاد مقاومتی شده است.

در این جلسه مقرر شد موارد مطروحه مجدداً در محل دفتر مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی که جدیداً منصوب شده اند طرح موضوع گردد و اکثر مساعدت در چهارچوب قوانین اتخاذ شود.

گفتنی است بسیاری از واحدهای تولیدی که در سال های پیشین ساخت و ساز داشته اند در این ارتباط با ارقام بالای کارشناسان ارزیاب ملک رو به رو هستند که مقرر شد در شورای گفتگو مجدداً طرح موضوع شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس