جلسه کانون بانوان استان قم با حضور رئیس بازرگانی قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتاق ابوالفضل خاکی در جلسه کانون زنان بازرگان گفت: جامعه زنان کشور بخشی مهم از ظرفیت نیروی انسانی در ابعاد اقتصادی و اجتماعی محسوب میشوند.
آمار و اطلاعات موجود نشان می دهد در سالهای اخیر بانوان نقش مهمی را در شاخصهای توسعه بهره گرفته اند.

وی افزود: جمعیت 70 درصدی دانشجویان کشور که نیروهای بالنده مدیریت سازمانها را تشکیل می دهند نمایانگر حضور پررنگ و معنادار بانوان در آینده مدیریت کشور است.

عضو هیأت نمایندگان اتاق ایران بیان داشت: در ابعاد اقتصادی با ضریب مشارکت بالا ترکیب کارکنان، کارآفرینان و مهندسان و نخبگان بنفع آنها در حال تغییر است و اهمیت حضور آنها بیش از پیش در شرکتها،موسسات، انجمنها و تشکل های اقتصادی نشان داده می شود نمودند .

نایب رئیس اتاق بازرگانی نیز با اشاره به اهمیت این کانون خواستار برنامه ریزی و اقدام در راستای انتقال مشکلات و مسائل واحدهای تولیدی تحت مدیریت بانوان بازرگان جهت استفاده از ظرفیت های اتاق بازرگانی برای تسهیل در تولید شد.

در ادامه جلسه اعضای هیئت مدیره کانون گزارش عملکرد کانون را تشریح کردند

همچنین ضمن تقدیر و تشکر از سرکار خانم نداف نیا انتخابات مجددا انجام گردید و سرکار خانم خزاعی بعنوان رئیس کانون زنان ، سرکار خانم عزیزی نائب رئیس اول ، سرکار خانم خاکی نائب رئیس دوم ، وسرکار خانم بهرامی خزانه دار و سرکار خانم نداف نیا بعنوان منشی مسئولیت را پذیرفتند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس