کمیسیون آموزش


اولین جلسه کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی در سال ۱۴۰۱ روز چهارشنبه مورخ ۲۴ فروردین ماه در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی به ریاست علی خاکی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتاق در این جلسه علی خاکی رئیس کمیسیون آموزش اتاق بازرگانی پیگیری تفاهم نامه های دانشگاه های صنعتی، فارابی و دانشگاه قم را در دستور کار قرار داد.

وی ارتباط مستمر با دانشگاه را از موثرترین مسیرها برای شناسایی نیازمندیهای صنعت و هماهنگی بیشتر برای هدفمند سازی برگزاری دوره های آموزشی اتاق بازرگانی و همچنین گرایش انتخاب رشته دانشجویان استان برشمرد.

او همچنین در مورد بودجه سالانه کمیسیون آموزش مواردی را مطرح و از سوی اعضا تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در ادامه این جلسه پیشنهاد گردید پیرو مصوبه نشست دبیران کل اتاق های سراسر کشور که در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی ایران تشکیل شد مقرر گردیده بود سمینارهای منطقه‌ای بین اتاق‌های مرکز کشور از جمله همدان، اراک، تهران و قم برگزار گردد، طی این پیشنهاد قرار است استان قم اولین میزبان این نشست ها باشد این میزبانی با هدف برگزاری تورهای آموزشی استانی و فرا استانی در اتاق بازرگانی قم پس از موافقت اتاق ایران برگزار می گردد.

همچنین در جلسه کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی اهمیت برقراری ارتباط با اتاق‌های مشترک در دستور کار قرار گرفت و پیشنهاد شد آشنایی با آخرین دستاوردهای آموزشی کشورهای همسایه و ارتباط با اتاق های مشترک میتواند در ارتقاء سطح کیفی آموزش اتاق بازرگانی بسیار موثر باشد
این پیشنهاد از سوی اعضا مورد استقبال قرار گرفت و تاکیدات لازم برای پیگیری انجام شد.

گفتنی است در این جلسه تقویم آموزشی دوره های سال ۱۴۰۱ با گرایش بیشتر به سمت ارتباطات بین الملل مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و تصمیمات لازم به تصویب رسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس