سمینار آشنایی با کارت بازرگانی و نحوه صدور گواهی مبدأ در روز یکشنبه مورخ 25 اردیبهشت ماه در محل سالن همایش های دانشگاه قم با مدیریت کمیسیون آموزش اتاق بازرگانی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی در این سمینار کرمانی کارشناس میز خدمت اتاق بازرگانی در حوزه اتاق شناسی مباحثی در مورد حمایت اتاق بازرگانی از فعالان اقتصادی و همچنین استفاده از ظرفیت های موجود در رفع موانع واحدهای تولید مطرح نمود.

ملیحه کرمانی در این دوره آموزشی روند دریافت کارت بازرگانی و عضویت و همچنین تفاوت آنها را برای اعضا را تشریح کرد وی در همین راستا نحوه بارگذاری مدارک در سامانه های مربوطه سازمان توسعه تجارت را در قالب فایل پاورپوینت و به صورت تصویری برای دانشجویان دوره به نمایش گذاشته و به سوالات به صورت گام به گام پاسخ نمود.

کارشناس اتاق بازرگانی همچنین در مورد نحوه صدور کارتهای عضویت و بازرگانی مواردی را مطرح و بیان داشت فعالین اقتصادی با دریافت کارت بازرگانی می توانند از کلیه امتیاز های مشاوره‌ای و خدمات اتاق بازرگانی بهره مند شوند.

وی در بخشی از این دوره آموزشی در مورد سند گواهی مبدا و نحوه صدور آن و همچنین نحوه تهیه اسناد و مدارک فروشندگان کالا برای حمل و نقل بین المللی را تشریح کرد.

گفتنی است این دوره آموزشی با استقبال علاقمندان به صورت حضوری و مجازی برگزار گردید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس