سومین جلسه تخصصی “طرح پشتیبانی از توسعه صنایع سبز” با حضور سازمان های خدمات رسان برق و پخش فرآورده های نفتی و همچنین خانه صنعت و معدن در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی مورخ ٢٨ اردیبهشت تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی در این جلسه مقرر شد مشوق‌های دستگاه ها برای ترتیب و تشویق بنگاه‌ها و شرکت تولیدی با هدف استفاده بهینه از انرژی و تولید انرژی پاک و تغییر سیستم برق شبکه‌ای به سیستم پنل های خورشیدی اطلاع رسانی گردد.

در این جلسه همچنین مقرر شد در جلسات آتی فهرستی از این مشاوره ها برای جمع بندی به جلسه ارائه شود.

در بخش دیگری از این جلسه از سوی اعضا مطرح شد با توجه به ورود به فصل تابستان و تغییر درجه حرارت هوا و نهایتاً مصرف بالای برق و خاموشی های اجتناب ناپذیر طرح ویژه مقابله با خاموشی ها به ویژه برای واحدهای بالا یک مگاوات مصرف برق برنامه ریزی شود و شرکت برق طی یک هفته آینده واحدهای بالای یک مگاوات مصرف را به اتاق بازرگانی اعلام نمایند

همچنین مصوب گردید شرکت تپش سبز اطلاعات، مشوق ها و اقدامات لازم، در راستای ایجاد فرایند استفاده از انرژی ها را تلفیق نموده و گزارش نهایی در جلسه بعد بیان گردد.

یادآور می‌شود اتاق بازرگانی و شرکت تپش سبز در قالب یک تفاهم نامه در راستای استفاده از خدمات برای بهینه سازی انرژی در واحدهای تولیدی جلسات مستمر پیش‌بینی نموده که نتایج آن تدریجاً در کانال اطلاع رسانی اتاق قرار خواهد گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس