نمایشگاه بین المللی استان قم

شهر نمایشگاه بین المللی استان قم

شهر نمایشگاهی اولین و تنها مجموعه در خاورمیانه
شهر نمایشگاهی نامي است براي اولين و تنها مجموعه نمایشگاهی که با کاربری های مختلف از جمله مجموعه های فرهنگی ورزشی، شهر بازی، هتل، رستوران، سالن کنفرانس و آمفی تاتر ، سینما،پیست اسب سواری، پیست موتور سواری، اولین مجموعه تیر اندازی قم و… که همگي تحت مديريت واحد و با حفظ استانداردهاي يکپارچه در در کلان شهر قم ساخته شده است.
شهر نمایشگاهی تنها يک مرکز نمایشگاهی نيست، بلکه مرکزي تجاري، تفريحی، فرهنگی، آموزشی است که قصد دارد با فراهم کردن فضايي مدرن براي خانواد ه ها، تجربه اي از تفريح و نشاط توأمان با خرید مستقیم از تولید کننده را در يک محيط سرزنده اجتماعي به وجود آورد.
شهر نمایشگاهی تنها مجموعه نمایشگاهی-تجاري- تفريحي است که با نگاه بهره برداري و با مديريتي يکپارچه توسعه يافته است و اين يکپارچگي مديريتي نشأت گرفته از تلفيق استانداردهاي بين المللي و ملزومات بومي، ضمانتي براي رضايت استفاده کنندگان خواهد بود. بازدید از نمایشگاه، تفریح در کنار خانواده در فضایی کاملا سرزنده، با کیفیت و آرام، خرید مستقیم و بدون واسطه از معتبر ترین برندهای ایران، همه در یک تور یک روزه بازدید از شهر نمایشگاهی امکان پذیر است.

    خانهخدماتخبرتماس