انتخابات انجمن جوانان


جلسه انتخابات مجمع عادی به طور فوق العاده کانون انجمن جوانان کارآفرین استان قم در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی با حضور اعضاء و به ریاست نایب رئیس اول اتاق روز دوشنبه مورخ 20 دی ماه تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی در این جلسه غلامحسین اله یاری با بیان اینکه اتاق بازرگانی قم با دانشگاه قم، دانشگاه آزاد اسلامی و پارک‌های علم و فناوری در بحث آموزش تفاهم نامه امضا کرده است گفت: این تفاهم‌نامه در راستای ارتقای سطح دانش و کسب مهارت های مورد نیاز برای جامعه هدف منعقد گردیده است.

به گفته وی: اتاق بازرگانی در امر آموزش فعالیت های چشمگیری داشته و این فعالیت ها را ادامه خواهد داد در این راستا خدمات ویژه ای به اعضاء داده خواهد شد او معتقد است: جوانان کار آفرین باید توجه داشته باشند که آموزش و یادگیری های ضمن خدمت میتواند در هدفمند شدن فعالیت و رونق کسب و کارهای تجاری موثر و مفید باشد و در واقع هزینه‌های آموزش در آینده برای آنها فایده خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه افراد با داشتن اشتغال در جامعه ای که اقتصاد روبه رشد داشته باشد می‌توانند بیکاری و آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهند، اله یار تصریح کرد: با وجود جامعه پویا جمعیت کشور نیز رو به سمت جوانی خواهد رفت و مشکل زاد و ولد نیز برطرف خواهد شد.

اله یاری در پایان وجود تشکل‌های مختلف در حوزه های مختلف کسب و کار را موثر قلمداد کرد و افزود: تشکل ها با ورود به موقع در حل مسائل کلان کمک شایانی به افراد کرده و تلاش اتاق بازرگانی قم نیز توانمندسازی افراد و اقشار مختلف و رفع مشکلات آنها خواهد بود.
گفتنی است انجمن جوانان کارافرین استان قم در دو سال گذشته با تعیین تصمیمات راهبردی و پایه گذاری مسیر کلی انجمن متناسب با نیاز کارافرینان جوان استان از جمله تهیه اساسنامه مسیر روشنی را انتخاب کرده است.
یاد آور میشود در این انتخابات جناب آقایان علی اشعری، فرید اسمعیلیان، سید احمد موسوی و همچنین سرکار خانمها مهدیه ملا حسینی و مهسا اله یاری به عنوان اعضاء هیأت رئیسه میزان رأی لازم را کسب نمودند و آقای علیرضا جهانگیریان به عنوان بازرس به مدت دو سال انتخاب گردیدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتخبرتماس