اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان قم

حیدر شهناززاده رئیس شورای هماهنگی کمیسیون‌های اتاق بازرگانی قم شد

 محمد ایرانی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم با صدور حکمی، حیدر شهناززاده، عضو هیات نمایندگان این اتاق را به عنوان رئیس شورای هماهنگی کمیسیون‌های این اتاق منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی قم، محمد ایرانی با صدور حکمی حیدر شهناززاده را به عنوان رئیس شورای هماهنگی کمیسیون‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای حیدر شهناززاده

نظر به تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس شورای هماهنگی کمیسیون های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم» منصوب می‌شوید.
با توجه به اهمیت و جایگاه خاص کمیسیون های تخصصی در ارتباط با فعالان بخش خصوصی استان و به تبع آن رشد و تقویت صنعت و اقتصاد استان، انتظار دارم تمام توان و همت خود را در جهت بهره گیری بیش از پیش از ظرفیت های این کمیسیون ها به ویژه در موارد ذیل به کار گرفته و با همکاری وهم افزایی سایر حوزه‌ها در این مسیر اقدام کنید.
۱. انتظام بخشی به عملکرد کمیسیون ها و برگزاری منظم جلسات
۲. تقویت حوزه ارتباطی کمیسیون های تخصصی و بسط حلقه اعضا به کلیه فعالان بخش خصوصی و متخصصان و کارشناسان در حوزه های مختلف
۳. هدف گذاری دقیق و متناسب با ظرفیت های استان و اتاق بازرگانی و نظارت بر عملکرد منطبق بر اهداف تدوین شده
۴. نظارت بر فعالیت کمیسیون های تخصصی و تقویت فرآیندهای اتاق بازرگانی برای ارتباط دوسویه با بخش خصوصی استان
۵. تدوین گزارش عملکرد فصلی کمیسیون ها و ارزیابی آنها برای ارائه گزارش به هیات رئیسه و هیات نمایندگان اتاق
امید است با استعانت از خداوند متعال در جهت رسیدن به هدف پیشرفت بخش خصوصی استان گام‌های اساسی برداشته و با مدیریت کارآمد و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در سایه همدلی، هم‌افزایی و همراهی اعضای هیات نمایندگان اتاق در انجام وظایف پیروز و سربلند باشید.

آخرین اخبار
اطلاعیه ها
منتخب تصاویر
منتخب فیلم ها