اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان قم

تداوم هم‌افزایی اتاق بازرگانی با نهاد‌های آموزشی استان

رئیس کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی قم با بیان اینکه دانشگاه‌های استان باید برای حل مشکلات صنعت اقدام کنند گفت: تداوم هم‌افزایی اتاق بازرگانی با نهاد‌های آموزشی استان می تواند مشکل نداشتن مهارت های کافی را پوشش دهد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قم، نشست صمیمانه هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی قم با مسوولان دانشگاه پیام نور قم در اتاق بازرگانی برگزار شد و راهکارهای تعاملات متقابل مورد بررسی قرار گرفت.
علی مسبح رئیس کمیسیون اموزش و پژوهش اتاق بازرگانی قم در این جلسه ضمن ارائه عملکرد کمیسیون آموزش و پژوهش به مواردی همچون طرح بورسیه صنعتی دانشجویان اشاره کرد و افزود: این طرح در مسیر صحیح همکاری های دوجانبه است.
وی برگزاری دوره های آموزشی، تور ویزیت های صنعتی و بوت کمپ های آموزشی را برای همکاری متقابل مهم خواند و با اشاره به هم افزایی و تعامل در امر آموزش و پژوهش گفت: متأسفانه امروزه دانشجویان فقط به صورت تئوری و آکادمیک دانش را می‌آموزند در حالی که این روش برای ورود به بازار کار نه تنها کافی نیست بلکه افراد به علت نداشتن مهارت های کافی با چالش های متعددی روبرو خواهند شد.
پناهی مسئول ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور قم با تاکید بر اینکه فرصت های بسیاری برای همکاری وجود دارد که در سایه‌ پویایی و مدیریت درست منابع تحقق خواهد یافت گفت: امیدوار هستیم با همت اتاق بازرگانی قم و دانشگاه‌های استان برنامه ریزی‌های صورت گرفته در امر آموزش اجرایی شود.
انتهای پیام/

آخرین اخبار
اطلاعیه ها
منتخب تصاویر
منتخب فیلم ها