اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان قم

لزوم حمایت از جوانان و توانمندسازی آنها در حوزه اقتصاد

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قم با اشاره به فعال سازی کمیسیون جوانان اتاق قم گفت: مهم ترین اولویت هایی که کمیسیون جوانان در آینده پیگیری می کند باید استفاده از نظرات جوانان برای رفع مشکلات صنعت و تولید، توانمندسازی جوانان استان، حمایت از کسب و کارهای نو و دانش بنیان و… باشد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم، انتخابات کمیسیون جوانان اتاق بازرگانی استان قم با حضور تعدادی از جوانان فعال در حوزه صنعت، بازرگانی، معدن و کشاورزی و به ریاست حمید شعبانی عضو هیات رئیسه اتاق قم در محل سالن جلسات این اتاق برگزار شد.
شعبانی عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن استان قم در این جلسه با تاکید بر اهمیت استفاده از نظر و ایده های نسل جوان در راستای توسعه اقتصادی استان اظهار کرد: تعداد زیادی از اعضای هیات نمایندگان دهمین دوره اتاق بازرگانی استان از جوانان هستند و همین امر موجب شده اتاق دهم نگاه ویژه ای به نسل جوان و استفاده از نظر و ایده های آنها برای توسعه اقتصادی استان داشته باشد.
وی با بیان اینکه کمیسیون جوانان به عنوان یک کمیسیون داخلی در استان قم فعال شده است افزود: در حال حاضر در اتاق ایران کمیسیونی با عنوان کمیسیون جوانان وجود ندارد، اما این امکان وجود دارد که در صورت فعالیت اثربخش کمیسیون جوانان در استان قم و ارائه گزارش فعالیت ها به اتاق ایران، اقدامی اثربخش در راستای تشکیل این کمیسیون در اتاق ایران انجام شود.
رئیس کمیسیون حقوقی قضایی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم خاطرنشان کرد: مهم ترین اولویت هایی که کمیسیون جوانان در آینده پیگیری می کند باید استفاده از نظرات جوانان برای رفع مشکلات صنعت و تولید، توانمندسازی جوانان استان، حمایت از کسب و کارهای نو و دانش بنیان و… باشد.
در پایان این جلسه نیز انتخابات داخلی برای تشکیل کمیسیون برگزار و علی استاد به عنوان رئیس کمیسیون جوانان انتخاب شد.
همچنین، ریحانه نوپوش به عنوان نایب رئیس اول و علی ایرانی به عنوان نایب رئیس دوم با کسب حداکثر آراء برای این دوره برگزیده شدند.
یادآور می‌شود تشکیل کمیسیون جوانان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان، با همکاری اعضا، امکان بررسی و تحلیل مسائل مرتبط با صنعت و ارائه راهکارهای مناسب را فراهم می‌آورد. این تلاش‌ها به منظور توسعه و پیشرفت بخش صنایع، معادن و کشاورزی در استان و بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی کشورمان خواهد بود.
انتهای پیام/
آخرین اخبار
اطلاعیه ها
منتخب تصاویر
منتخب فیلم ها