اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان قم

پیگیری مجدانه مسائل مبتلابه تولیدکنندگان استان در کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی

 

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم بر پیگیری مجدانه مسائل مبتلابه تولیدکنندگان استان در کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم، نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی قم به ریاست محمد ایرانی و با حضور رؤسای کمیسیون‌های تخصصی در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی تشکیل شد.
ایرانی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قم در این جلسه که با محوریت بررسی عملکرد کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی قم برگزار شد گفت: کمیسیون‌های ده‌گانه اتاق بازرگانی با هدف بهره‌برداری صنعتگران و تولید کنندگان از ظرفیت‌های بالقوه اتاق بازرگانی در ارائه خدمات و پیگیری مشکلات آنها در سطح استان و فرا استانی تشکیل شده‌اند و در ابتدای شروع دوره دهم اتاق بازرگانی از رؤسای آنها خواسته شد تا با جدیت موضوعات را در قالب کمیته‌های تخصصی ذیل کمیسیون‌ها تا حصول نتیجه پیگیری کنند.
عضو هیأت نمایندگان اتاق ایران تصریح کرد: در دوره دهم در نظر داریم از نظرات تخصصی همه اعضاء و فعالان اقتصادی برای اصلاح قوانین خلق الساعه و دست و پاگیر صنعتگران استفاده کنیم تا در جلسات شورای گفتگو و ستاد تسهیل به عنوان مصوبات ملی در روند پیشبرد اهداف حاکمیت تاثیرگذار باشیم.
در ادامه این نشست روسای کمیسیون های تخصصی 10گانه اتاق بازرگانی، عملکرد خود از ابتدای تشکیل را تشریح کردند.
انتهای پیام/

آخرین اخبار
اطلاعیه ها
منتخب تصاویر
منتخب فیلم ها