اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان قم

مدیران بانک هایی که تسهیلگر تولید نیستند تغییر خواهند کرد 

استاندار قم گفت: اگر بانکی در اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، کم‌کاری کند مدیر آن بلافاصله تغییر خواهد کرد و گزارشات منفی در پرونده او ثبت خواهد شد. 

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی قم، سید محمد آقامیری در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن که در اتاق بازرگانی قم برگزار شد، با تاکید بر اینکه صنعت و تولید مانند خونی در رگ‌های جریان اقتصادی کشور است گفت: باید از این عرصه به‌صورت مستمر حمایت و موانع تولید و اشتغال برطرف شود.

وی گفت برای اینکه بتوانیم در عرصه‌های جهانی رقابت کنیم کیفیت حرف اول را در تولید خواهد داشت و می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های رقابت در عرصه جهانی کیفیت محصولات تولیدی در کشور است و تولید کننده زمانی می‌تواند محصول با کیفیت تولید کند که مورد حمایت مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد اما کم توجهی برخی از مسئولین تحریم‌های جدیدی را علی رغم تحریم‌های خارجی بر تولید کننده وارد کرده و او را خسته و دلسرد میکند. 

آقا میری تصریح کرد: ایران قدرت اول منطقه است و امروز همه کشورهای منطقه و فرا منطقه‌ای می‌دانند که هیچ تصمیمی در منطقه غرب آسیا بدون مشارکت ایران به سرانجام نمی‌رسد.

وی گفت: قطعاً اگر مدیر دستگاه اجرایی متولی در استان بی توجهی کند و یا تعلل در حل مشکلات تولید کننده داشته باشد بسیار قاطع با او برخورد خواهیم کرد. با مطالعه تمامی مکتب‌های اقتصادی دنیا یک اصل مشترک را درس می‌گیریم که چنانچه خواستار کاهش تورم در سطح جامعه هستیم باید تولید را حمایت کنیم و این یعنی رشد اقتصاد در مقابل کاهش تورم خواهد بود. 

آقامیری ادامه داد: اگر بانکی در اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، کم‌کاری کند مدیر آن بلافاصله تغییر خواهد کرد و گزارشات منفی در پرونده او ثبت خواهد شد. 

وی تاکید کرد: یکی از مباحثی که مجموعه مدیریت استان در برابر آن سکوت و مماشات بخرج نمی‌دهد، طولانی کردن روند صدور مجوز و بالابران هزینه‌های تولید است.

آخرین اخبار
اطلاعیه ها
منتخب تصاویر
منتخب فیلم ها